Bu Bize Ne Kattı?
Farklı bakış açıları ile bilgilendiren website.

Para Kazandıran Uygulamalar

0 93

Günümüzde teknolojinin hayatımızda önemli bir yeri var. Teknoloji sayesinde kolaylaşan hayatımızın 20 sene öncesine kıyasla çok daha kolay olduğunu söylemek mümkün. Teknolojinin son ürünlerinden akıllı telefonlar ise günlük hayatta iletişimi çok hızlı kılan cihazların başında gelir. Akıllı telefonlara, her yıl gelişen iç ve dış dizayn, donanımlarından dolayı akıllı telefonlar denmektedir. Akıllı telefonlarımızda birbirinden kullanışlı ve yararlı onlarca uygulama var. Kullandığımız uygulamalar alışveriş uygulamaları, mesajlaşma uygulamaları, Youtube, vakit geçirmek veya can sıkıntısı geçirmek için oynadığımız birbirinden farklı oyunlar gibi sıralanabilir.

 

Bununla birlikte, tüketimimizin yanında akıllı telefonlarımızı belli başlı uygulamalar sayesinde bize getirisi olan kaynaklar olarak kullanmamız mümkün. Kaynaktan kastımız, akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz çeşitli uygulamalar. Bu uygulamaların ortak bir amacı var; kullanıcılarına da reklam gelirlerinden bir pay vermek. Sizin bu paya ortak olmanız için yani, bu uygulamalar üzerinden para kazanmaya başlamanız için yapmanız gereken ilk adım mevcut; Uygulamaları mobil cihazınıza indirip kullanmaya başlamak. Para kazandıran uygulamalar da yapabileceğiniz birkaç şeyi sıralayalım.

 

  • Anket doldurmak
  • Video izlemek
  • Sosyal medya hesaplarınızı uygulamaya tanımlamak
  • Uygulama içinde belli bir süre surfing yaparak vakit geçirmek

 

ek-gelir

 

Bizim sizler için derlediğimiz uygulama listesinde üstte okuduğunuz işlemlerden çoğunu bu uygulamalarda yaparak para kazanabilirsiniz. Öyleyse hadi başlayalım 😊

 

Yandex-toloka

1-) Yandex Toloka

Yandex Toloka bir Yandex arama motoru urunudur. Yandex Toloka, bir para kazanma yöntemi olarak size görevler vermektedir. Bu goreclerin cogunlugu, Yandex arama motoru kullanan kullanicilarin yaptiklari arama sonuclarinin doğruluğunu ve güvenliğini artirmak amacıyla verilen görevlerdir. Bu görevler belirli görsellerin karşılaştırmak, yapılan sesli aramaların doğruluğu veya belli başlı ürünlerin kategorize etmek şeklindedir. Yandex Toloka ile ek gelir oluşturmak çok kolay. Bir günde kazanabileceğiniz miktar sizin ne kadar süreklilik sağladığınız ile doğru orantılıdır. Hesabınızı açtıktan birkaç hafta sonra günlük $1-10 kazanmanız mümkün. Görevleri tamamlamak için tek ihtiyacınız boş zamanlarınız Yandex Toloka boş zamanlarınızı iyi değerlendirebilmeniz için çok güzel ve kazançlı bir seçenek.

 

Yandex Toloka’nın websitesine gitmek için tıklayın.

 

ysense

2-) Ysense

Ysense 14 senedir üyelerine $40 milyon dolardan fazla ödeme yapmış bir güvenilir bir websitedir. Ysense, dünyanın dört bir yanından ek gelir elde etmek isteyen kullanıcılar için online bir para kazanma sitesidir. Bu website basitçe, anketler, görevler tekliflerden oluşur. bir website, belirli reklam şirketlerinin müşterilerini daha yakın tanımak için kullandığı Ysense websitesi size birkaç soru sorarak sizi para oduyor. İngilizce bir website olan Ysense’in dilini değiştirebilir veya translate aracılığıyla görevleri tamamlayarak para kazanmaniz mumkun. Ysense’de anketleri doldurarak, anket başına $0.05’den başlayan ücretlerle $5.00’a kadar ödeme alabilirsiniz. Üstelik ödemeleriniz banka hesabınıza direkt olarak yatırılmakta, para çekme işlemleri 1-3 gün aralığında sürmektedir.

Ysense’in websitesine gitmek için tıklayın.

 

google-opinion-rewards

 

3-) Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards’ u Google son yıllarda geliştirmiştir. Bu uygulama kısa anket sorularını cevaplayarak size Google Play kredisi kazandırır.

Bu uygulamada sizler için hazırlanan çeşitli anketleri doldurarak her bir anketten ₺1.80 tutarına kadar kredi kazanabilirsiniz.

Bu anketlerde bazı reklam tanıtımları, logolar size sunularak görüşlerinizi bildirmeniz gerekli. Kendi kişilik özellikleriniz ile alakalı anket doldurduktan sonra, anket uygulamasına kayıt almak için beklemeniz gerekmekte. Uygulama size bildirim gönderdikten sonra, 2-3 günde bir anketler bildirimleri gelecek ve anketleri doldurmanız karşılığında size Google Play kredisi kazanacaksınız.

 

Uygulamayı ücretsiz olarak bu yazının üstüne tıklayarak indirerek, para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

bounty

4-) Bounty

Bounty uygulaması tıpkı Yandex Toloka uygulaması gibi basit görevleri gerçekleştirmenizi isteyen ve görevleri tamamlamanız karşılığında size para kazandıran Türkçe bir uygulama. Bounty görevleri sırasıyla anketler, uygulama testleri, uygulama kontrolleri, şeklinde. Bazı görevler diğerlerine göre uğraştırıcı olsalar da ödemeleri de emeğinizle orantılı oluyor. Bounty’ de yapabileceğiniz görevler ise şunlar;

  • Anket doldurmak
  • Mağazalara müşteri olarak girip hizmet kalitesini denetlemek
  • Ayrica restoran veya kafeye girip sunulan hizmeti değerlendirmek.
  • Mağaza fotoğrafları çekmek

Vb. olarak sıralanmaktadır.

 

hadi

 

5-) Hadi (Bilgi Yarışması)

Para kazandıran uygulamalar da diğer bir uygulama ise; Hadi uygulaması. Bu uygulama Türkiye’de canlı yayınla para ödülü veren bir bilgi yarışması. Hadi uygulamasında günlük yayınlar yapılmaktadır ve çeşitli kategorilerde yarışmalar düzenlenmektedir. Sonuç olarak, bilinen soru sayısına göre para kazanan kullanıcılar para ödülünü soruları yanıtlayan kişilerle eşit olarak paylaşıyor. Yanlış yaptığınız sorularda jokeriniz bulunmuyorsa eleniyorsunuz.

Hadi bilgi yarışmasına Play Store’dan veya App Store’dan ulaşabilirsiniz.

 

Unutmadan;

Eğer her gün yatırımsız nasıl coin kazanabileceğinizi Youtube kanalımdaki ilk videomda paylaştım eğer, göz atmak isterseniz alta bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=EqhVAuVRvZA&t=6s

 

Okuduğunuz için teşekkürler. / Ahmet Deniz Yılmaz

 

Diğer yazılarımızı okudunuz mu?
Yurtdışına Çıkmanın Önemleri
İnsan İçinde Tanrı Krallığı
Yaşadığın Hayatı Hakediyor Musun?

 

 

 

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Facebook

Twitter

Instagram

Tumblr

 

 

Kaynaklar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar 2021 (En İyi 15 Uygulama)

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.