Bu Bize Ne Kattı?
Farklı bakış açıları ile bilgilendiren website.

Online Gelir Kurtuluşunuz Olsun!

0 77

Herkese merhabalar. Bu yazımda size internetten para kazanmanın bir çok yolundan sadece bir tanesini tanıtarak ve bu yol ile basamaklar atlayarak kazancınızı uzun vadede 5,10,100 katı kazançlar elde edebileceğiniz yollarda sizlere rehberlik edeceğim. Öncelikle size online gelir ile alakalı bilinen en büyük yanlışı belirteyim. Kendinize online gelir kaynağı oluşturma gayeniz var ise eğer hiç emek göstermeden bir kazanç elde edebileceğinizi de düşünüyorsanız o düşünceyi hemen kafanızdan atmalısınız. Çünkü online gelir fiziksel olarak oturarak yapabileceğiniz bir iş olsa da bu iş de her iş gibi emek sarf etmenizi gerektirmektedir.   Sürekli online gelir diye tekrarladığımız bu şey bu kadar kolay mı peki? Hayır, sebepleri ise alt paragrafta.

İnternetten para kazanmak bu kadar kolay mı?

İnternetten para kazanmak kolay desem ne dersiniz bana? Kesinlikle % 90 olumsuz yanıtlar alacağımdan eminim. Peki neye göre kolay kime göre kolay? Belirttiğim gibi hiç çalışmayıp para kazanabileceğiniz hiçbir işin olduğunu sanmıyorum. Unutulmaması gereken şeylerden birisi de eğer bir işe yatırım yapıyorsanız ve bu iş size yatırımınızdan çok kazandırıyorsa bu sizin için bir masraf değil yatırımdır çünkü o iş veya hizmet size ödediğiniz bedelden daha fazla kazandırıyor.

            Hiç çalışmayıp para kazanabileceğiniz tek iş piyango. Fakat piyangoda bile şansınız yüksek değil. On binlerce bilet almalısınız ki gerçekten kazanma şansınız olsun. Bu işe kolay dememin sebebi babalarımız ve dedelerimizin para kazanma yöntemlerine oranla bizim yaptığımız işler çok çok daha kolay çünkü fiziksel bir efor gerektirmiyor.

            Öncelikle  kendimize kabullendirmemiz gereken en önemli şeylerden birisi; fazla emek vermeden fazla sonuç görmek istemek. Şunu aklınızdan çıkarmayın. Enerjiniz kadar para kazanırsınız. İnanın ne yaptığınız insanlar tarafından umursanmıyor bile. Ben ilk başta bu işe başladığımda kendime 2 ay sonuç almadan ilerleyeceğime dair bir hedef koydum. İlk başta yaptığım hatalar 1-2 hafta kaybetmeme yol açmıştı fakat sizler bu hizmet için bir bedel ödeyeceğiniz için bu hataları sizin yapmanıza izin vermeyeceğim tabii ki.

 

Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

            Unutmayın ki, yapacağınız bu iş günde maximum 2-3 saatinizi almalı. Bu bir ana gelir kaynağı değil ek gelir kaynağı. Tabii bu söze güvenerek ya bugün yapmazsam bir şey olmaz tarzında bir düşünceniz olmasın belki de hizmeti sunmanız gereken insanları o gün kaybediyorsunuzdur. İnanın kazanmaya başlayınca verdiğiniz 5 dolar komik gelecek size. Çünkü ben o sistemin en ince detaylarına kadar öğrenmek için 1 yılımı harcadım ve yüzlerce lira ödedim. Denedim ve yanıldım fakat sizler bu iş için bir bedel ödediğiniz için bu deneme yanılma aşamasını kolaylıkla geçeceksiniz.

5$ ile başlayarak günde 5$ online gelir elde etmeye başlayın!

Peki biz ne yapacağız?

Dünyanın şuan en büyük şirketlerinden birisi olan Amazon.com’da satış ortaklığı yapacağız. Amazon.com’u ilk kez duyan okuyucularımız için şöyle açıklayabilirim. Global bir markette bir firma size ürünlerini insanlara satmanız karşılığında size %10 ve %20 oranda değişen kar marjlarıyla sizi destekliyor. Ürünleri satın alacak kişileri nasıl bulacağız bunu size sunacağım eğitimde hepsini belirteceğim.

            Nasıl yapacağız?

Bir tane website açıp websitemize trafik daha da açacak olursak ziyaretçi çekerek ve  sosyal medyada doğru reklam taktikleri ile satışlarımızı artırmaya çalışacağız.

            Her şeye tamam da insanlar aynı ürünü satıcıdan almak yerine neden bizden alsın?

Instagram’da gezdiğinizi düşünün, tarzınıza uygun bir ürün gördünüz ve çok da hoşunuza gitti bu ürün daha ucuz mudur acaba diye arar mısınız? Türk gibi düşünürsek evet deriz muhtemelen.

 Alttaki tabloya bakalım bi isterseniz.

            Bu tablo 2017 yılında Ağustos ve Ekim aylarında satılan ürün sayısını gösteriyor.

Bu demek oluyor ki 2 yıl önce böyle bir istatistik varsa tahmin edin şu an bu rakamlar sizce 2020 yılında kaça ulaşacak?

Ayrıca her ay 197 milyon kişi Amazon.com’u ziyaret ediyorlar. Bu rakam Rusya’nın nüfusunun tam 1,3 katı. Eminim bu rakamlar sizden neden almalarını anlatmak için yeterli olmuştur. Ondan da birşey anlamadıysanız şöyle bir istatistik vereyim Amazon.com Premium’a yani sadece Amerikalılar için açılan bir programda kayıtlı kişi sayısı 100 milyon kişi ve bu 100 milyon kişinin ortalama olarak aylık 100 dolar harcadığı düşünülürse ayda sadece bir ülkeden hatta bir programdan 10 milyar dolar ciro elde edildiğini söyleyeyim istatistikler konuşuyor zaten.

Bu işden kaybınız ne olacak?

Bu iş internetten para kazanmanın en basit yollarından birisi diyebilirim ve hemen hemen ücretsiz. Sadece doğru adımlarla kendinizi geliştirmenin yollarını aramalısınız. Burada ben devreye giriyorum, 2 seneden beri bu işi ufak ufak yapıyorum ve kaba bir tabir ile akıtmasa da damlatacak bir sistem olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle full time bir iş değil bunu aklınızdan çıkarmayın. Ve şunu belirtmek isterim ki ilk 1 ayınızda sonuç beklemeden sadece o işi yapmanız sizin için en mantıklısı olacaktır. Ne kadar enerjinizi harcarsanız o kadar kazanma şansınızı artırırsınız.

Kazançlar tipik midir?

Ayrıca belirtmek istediğim başka bir konu ise kazançlar. Başlıktan da görebileceğiniz gibi günlük 5$ vaadimiz var sizler için. Tabii, eğitimi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken uğraşmak, daha fazla insana ulaşmak. Bunu nasıl yapacağız başlığı altında belirttiğim gibi sosyal medyanın gücünü kullanacağız. İlk başta sosyal medya bizim için çok büyük bir itici güç olacak. Sebebi ise sıfırdan başlayan bir satıcı olduğunuzu düşünün elinizde sermayeniz yok ürününüz çok, rekabet seviyesi çok olan bir pazara sıfırdan girmek zor değil mi?  Ne yapabilirsiniz bu konuda? Hepsini eğitimde anlatıyor olacağım.

 

Herşeyin bir bedeli olmalı.

Her şeyin olduğu gibi bu eğitimin de bedeli olmalı, peki neden? Eğitimden gelen 5 dolarınıza ihtiyacım yok aslında.

O zaman neden mi yapıyorum?

Bu eğitimi ücretsiz yaptığımı düşünelim kimse umursamaz, birkaç kişi bakar sadece ve geçer gider değil mi? Ama bir hizmete bedel biçtiğiniz anda o değerleniyor. Ne kadar ücreti fazla olursa o kadar değerli olur sizin gözünüzde. Bedel ödediğiniz herhangi bir şey sizin için kıymetli olur değil mi? Olmalı da, çünkü o ürün bedeli kadar değerli aslında. Çok sevdiğiniz bir giyim markasından bir ceket aldığınızı hayal edin. Onun üstüne çay dökülsün veya yırtılsın ister misiniz? Hayır. Fakat tam tersine, bir yakınınızın veya bir arkadaşınızın verdiği bir hediyeyi kaybetseniz veya o zarar görse ilk örnekteki gibi problem olmaz sizin için çünkü bedel ödemediniz, o şeyin değerini bilmeniz için bedel ödemelisiniz.

Farklı kaynaklar kullanın

Ayrıca anlatacağım şeyleri benden öğrenince ayrıca araştırmalısınız, ben ince detaylarına kadar anlatmış olabilirim fakat farklı kaynakları kullanmanız sizin için önemli. Benim değinmediğim başka bir eğitmenin değindiği bir çok konu olabilir ki vardır zaten. Bu alanda profesyonel değilim fakat amatör de sayılmam diyebilirim. Bu işe bir zaman harcıyorsunuz ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Ödediğiniz bedelin onlarca katını getirecek bir sistem olduğunu söyleyebilirim zamanla göreceğiz.

Bu işi nasıl geliştirebiliriz?

Amazon.com’da affiliate yani satış ortaklığından sonra izleyeceğimiz yolları şu şekilde sıralayabiliriz.

Affiliate ↦  Reklam Alma Dropshipping  FBA

5$ gibi küçük bir meblağ ile başladığınız bu yolculukta tabii ki tek durağınız satış ortaklığı olmamalı. Affiliate Marketing yaparak Amazon’a giriş yapabilir belirli bir süre sonra website trafiğinizi artırdıktan sonra influencer sayfalarınıza reklam alabilirsiniz. Bu işle uğraşan bir çok kişi Affiliate Marketing’i bir basamak olarak görüyorlar ve sonradan diğer eğitimleri satın alarak adım adım, basamak basamak ilerliyorlar.

 

Eğitimi satın almak isteyenler olursa eğer bu e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Mail : adyilmaz188@yandex.com

 

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Facebook

Twitter

Instagram

Tumblr

Youtube

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.